Het Grote gat in st Kruis.


Wedstrijd uitslagen 2016 h.s.v. Aardenburg

                                 



Einduitslag kampioenschap 2016 5 beste uitslagen.


1 d buysse 6 ptn 54100 gr
2 m nobus 9 33460
3 n paridaen 10 16980

4 h Balemans 15 12800
5 j buyck 15 12200
6 r de Clercq 17 24540
7 r matthys 17 24220
8 d verspille 17 10900
9 j raeman 19 19200
10 p buysse 20 12140
11 e Claeys 20 9740
12 r de wispelaere 22 9940
13 j verploeg 29 6760
14 r vd lycke 35 6040
15 f pots 36 3720.

mvg Hans Balemans, nog een goed jaaruiteinde en tot volgend jaar.

Wedstrijd Sluis 1-10-16.


1 d buysse 4040 gr
2 j buyck 3780
3 r de wispelaere 3680
4 m nobus 3120
5 d verspille 3320
6 n paridaen 2760
7 j raeman 3140
8 r Declercq 2640
9 f pots 2880
10 h Balemans 2460
11 r matthys 2580
12 e Claeys 2440
13 d witthoek 1680
14 p buysse 1140.


 Wedstrijd St-Kruis 26-03-16.

1  m nobus                                          6560gr.
2  e claeys                                           2400
3  n paridaan                                       3200
4  d buysse                                          2240
5  r declercq                                        2880
6  j verploeg                                        2140
7  j buyck                                            2200
8  m landsoght                                    2140
9  l v bossche                                      2140
10 d withoek                                        960
11 r matthys                                       1920
12 r de wispelaere                              1140
     
      5 vissers geen vis.

Wedstrijd Sluis 09-04-2016.

1 n paridaen 2580 gr
2 j de wispelaere 1820
3 d verspille 2260
4 h balemans 1420
5 j verploeg 2140
6 d buysse 1400
7 p buysse 1500
8 j buyck 1320
9 e claeys 1300
10 j raeman 1100
11 r declercq 1220
12 m nobus 1060
13 r matthys 1120
14 r vd lycke 1000

twee vissers geen vis.

Wedstrijd Stierskreek 30-04-16

1 d buysse 3980gr.
2 r declercq 2320
3 m nobus 2360
4 m landsoght 2000
5 d verspille 1440
6 e claeys 880
7 a claeys 1080
8 p buysse 940
9 r matthys 900

8 vissers geen vis.

Wedstrijd St Kruis 28-05-2016

1 d buysse 12440gr
2 n paridaen 4740
3 m nobus 4620
4 j raeman 2120
5 h balemans 4260
6 r matthys 1920
7 r de wispelaere 3300
8 j buyck 800
9 r declercq 2060
10 d witthoek 780

6 vissers geen vis.

Wedstrijd Stierskreek 11-06-2016

1 d buysse 19500gr
2 r v lycke 5040
3 m nobus 16800
4 h balemans 3560
5 j raeman 10520
6 l v bossche 2840
7 r matthys 9280
8 p buysse 2260
9 r declercq 8820
10 n paridaen 1420
11 d v overmeire 4420
12 e claeys 960
13 d verspille 1860

3 vissers geen vis.

Wedstrijd St Kruis 20-08-2016

1 k verstringhe 25800gr

2 l v bossche 5340

3 d buysse 14140

4 j buyck 3860

5 r matthys 10800

6 n paridaen 3700

7 r declercq 6220

8 d v overmeire 2640

9 e claeys 4060

10 j raeman 2240

11 d verspille 2700

12 m nobus 1980

13 h balemans 1940

14 j verploeg 1820

2 vissers geen vis.

Wedstrijd Stierskreek 03-09-16.

1 p buysse 6300gr.

2 m landsoght 4520

3 m nobus 2020

4 r matthys 1320

5 n paridaen 1320

6 h balemans 1100

7 d verspille 1180

8 j buyck 1040

9 j raeman 1180

10 f pots 840

11 e claeys 1140

12 d v overmeire 820

13 r declercq 960

14 j verploeg 660


3 vissers geen vis.







Wedstrijd vissen is spannend van jong tot..............



Uitslagen Koppelwedstrijden 2016 h.s.v. Aardenburg


Gescheiden koppelwedstrijd St-Kruis 16-04-16.

1 d buysse/ e de man 3ptn 11560gr.
2 r declercq/ m nobus 5 8760
3 h balemans/j raeman 6 8340
4 f pots/ r matthys 6 4880
5 e claeys/ g ruebens 10 2880

Koppelwedstrijd 21-05-2016

1 e de man/ d buysse 4740gr
2 m nobus/ r declercq 3080
3 j buyck/ l v bossche 2240
4 r matthys/ n paridaen 1780
5 h balemans/ j raeman 1180
6 f pots/ r coppens 1200

1 koppel niet laten wegen.

Koppelwedstrijd 02-07-2016

1 j buyck/ r v lycke 12060gr
2 j raeman/ g stock 9940
3 m nobus/ r declercq 8460
4 r mathys/e de man 7640
5 p crooymans/f v ecke 5840
6 j verploeg/s verploeg 5600


Koppelwedstrijd 17-09-16 is niet doorgegaan.





ZEEUWS VLAAMS KAMPIOENSCHAP 2016 AARDENBURG


KLAS.
GEWICHT
NAAM
VERENIGING
M/V

SECT./PL.NR.







1

19.120

Mike Ruitenbeek

ONI Terneuzen
M

B 89

2

6.320

Raf Claeys

GOA Axel
M

A 60

3

2.170

Franky Bries

Clingse hengelaars
M

C 22

4

7.460

Ferry Lippens

GOA Axel
M

B 116

5

4.960

Patric Everix

Clingse hengelaars
M

A 62

6

2.070

Roland de Waele

Koewachtse Hengelver.
M (inv)

C 11

7

6.040

Patrick Beyltiens

Clingse Hengelaars
M

B 101

8

4.040

Mario van Hamme

ONI Terneuzen
M

A 5

9

1.890

Johan Raeman

HSV Aardenburg
M

C 23

10

4.650

Boudewijn de Vliegher

HSV Zuiddorpe
M

B 138

11

3.350

André Beyltiens

Clingse hengelaars
M

A 26

12

1.430

Reggy Baert

Koewachtse Hengelver.
M

C 12

13

3.340

Linsey Plasschaert

Koewachtse Hengelver.
V

B 97

14

3.250

Freddy Sijnesael

HSV Platzak
M

A 3

15

1.400

Niels Paridaen

HSV Aardenburg
M

C 21

16

3.260

Willy de Boey

HSV Platzak
M

B 99

17

2.840

Onno Rammeloo

Clingse hengelaars
M

A 9

18

1.370

Ad Buit

ONI Terneuzen
M

C 18

19

3.220

Peter de Block

Koewachtse Hengelver.
M

B 105

20

2.460

Bram Verstraeten

Koewachtse Hengelver.
M

A 1

21

1.360

Adwil de Wolf

GOA Axel
M

C 14

22

2.970

Roland Declerq

HSV Aardenburg
M

B 107

23

2.350

Daan den Engelsman

GOA Axel
M

A 48

24

1.070

Ko Allaart

ONI Terneuzen
M

C 1

25

2.720

Bart Laheyne

GOA Axel
M

B 93

26

2.100

Lieven v.d. Bossche

HSV Aardenburg
M

A 30

27

1.060

Gert-Jan Kamphuis

ONI Terneuzen
M

C 10

28

2.020

Wilfried Martens

Koewachtse Hengelver.
M

A 54

29

1.600

Marcel Nobus

HSV Aardenburg
M

B 95

30

0.910

Bert Loois

Koewachtse Hengelver.
M

C 6

31

2.000

Etiënne Deman

GOA Axel
M

A 52

32

1.490

Sven van Hamme

ONI Terneuzen
M

B 136

33

0.880

Peter van Gremberghe

Koewachtse Hengelver.
M

C 20

34

1.510

Adrie Buyse

ONI Terneuzen
M

A 58

35

1.390

Marco Hofman

HSV Platzak
M

B 91

36

0.860

Juliën Troch

GOA Axel
M

C 4

37

1.430

Ronny de Wispelaere

HSV Aardenburg
M

A 50

38

1.040

Gunther de Schepper

Koewachtse Hengelver.
M

B 126

39

0.820

Jozef van Cleemput

Koewachtse Hengelver.
M (inv)

C 3

40

1.410

Johan Baert

HSV Platzak
M

A 24

41

0.950

Ghislain Marquenie

GOA Axel
M

B 118

42

0.790

Maarten van der Eijk

ONI Terneuzen
M (inv)

C 8

43

1.200

Gentil Celie

Koewachtse Hengelver.
M

A 28

44

0.940

Kenneth den Engelsman

GOA Axel
M

B 120

45

0.760

Dirk Buysse

HSV Aardenburg
M

C 9

46

1.140

Ron Lams

GOA Axel
M

A 32

47

0.790

Daaf Hamelink

GOA Axel
M

B 122

48

0.730

Dirk Fransen

HSV Zuiddorpe
M

C 7

49

1.030

Robert Wauters

HSV Zuiddorpe
M (inv)

A 22

50

0.750

Willy de Meyer

ONI Terneuzen
M

B 128

51

0.730

Ron Speel

HSV Platzak
M

C 15

52

0.990

Ronny Heye

Koewachtse Hengelver.
M (inv)

A 11

53

0.710

Daniël de Vleesschauwer

ONI Terneuzen
M (inv)

C 16

54

0.650

Ko de Blaeij

GOA Axel
M

B 130

55

0.880

Evert Gilles

ONI Terneuzen
M

A 44

56

0.700

Marcel van Duyse

Clingse hengelaars
M

C 13

57

0.580

Willem Cornelis

ONI Terneuzen
M

B 132

58

0.860

Filip Pots

HSV Aardenburg
M (inv)

A 7

59

0.650

Gilbert Scheir

ONI Terneuzen
M

C 2

60

0.790

André de Mey

ONI Terneuzen
M

A 46

61

0

Eddy Claeys

HSV Aardenburg
M

B 124

62

0

Patrick Jonkers

Clingse Hengelaars
M

B 134

63

0

Patrick Braem

ONI Terneuzen
M (inv)

C 5


Afw.

Mike de Block

Koewachtse Hengelver.
M

A 56


Afw.

Albert de Winkel

ONI Terneuzen
M

B 103


afw

Honny de Kerf

HSV Platzak
M

C 17


afw

Peggy de Plus

ONI Terneuzen
V

C 19







hsva-jeugdkampioenschap1

ZEEUWS VLAAMS KAMPIOENSCHAP 2016 AARDENBURG

SECTOR A



KLAS.
GEWICHT
NAAM
VERENIGING
M/V
SECT./PL.NR.








Bram Verstraeten
Koewachtse Hengelver.
M
A 1


Freddy Sijnesael
HSV Platzak
M
A 3


Mario van Hamme
ONI Terneuzen
M
A 5


Filip Pots
HSV Aardenburg
M (inv)
A 7


Onno Rammeloo
Clingse hengelaars
M
A 9


Ronny Heye
Koewachtse Hengelver.
M (inv)
A 11


Robert Wauters
HSV Zuiddorpe
M (inv)
A 22


Johan Baert
HSV Platzak
M
A 24


André Beyltiens
Clingse hengelaars
M
A 26


Gentil Celie
Koewachtse Hengelver.
M
A 28


Lieven v.d. Bossche
HSV Aardenburg
M
A 30


Ron Lams
GOA Axel
M
A 32


Evert Gilles
ONI Terneuzen
M
A 44


André de Mey
ONI Terneuzen
M
A 46


Daan den Engelsman
GOA Axel
M
A 48


Ronny de Wispelaere
HSV Aardenburg
M
A 50


Etiënne Deman
GOA Axel
M
A 52


Wilfried Martens
Koewachtse Hengelver.
M
A 54


Mike de Block
Koewachtse Hengelver.
M
A 56


Adrie Buyse
ONI Terneuzen
M
A 58


Raf Claeys
GOA Axel
M
A 60


Patric Everix
Clingse hengelaars
M
A 62

SECTOR B



KLAS.
GEWICHT
NAAM
VERENIGING
M/V
SECT./PL.NR.








Mike Ruitenbeek
ONI Terneuzen
M
B 89


Marco Hofman
HSV Platzak
M
B 91


Bart Laheyne
GOA Axel
M
B 93


Marcel Nobus
HSV Aardenburg
M
B 95


Linsey Plasschaert
Koewachtse Hengelver.
V
B 97


Willy de Boey
HSV Platzak
M
B 99


Patrick Beyltiens
Clingse Hengelaars
M
B 101


Albert de Winkel
ONI Terneuzen
M
B 103


Peter de Block
Koewachtse Hengelver.
M
B 105


Roland Declerq
HSV Aardenburg
M
B 107


Ferry Lippens
GOA Axel
M
B 116


Ghislain Marquenie
GOA Axel
M
B 118


Kenneth den Engelsman
GOA Axel
M
B 120


Daaf Hamelink
GOA Axel
M
B 122


Eddy Claeys
HSV Aardenburg
M
B 124


Gunther de Schepper
Koewachtse Hengelver.
M
B 126


Willy de Meyer
ONI Terneuzen
M
B 128


Ko de Blaeij
GOA Axel
M
B 130


Willem Cornelis
ONI Terneuzen
M
B 132


Patrick Jonkers
Clingse Hengelaars
M
B 134


Sven van Hamme
ONI Terneuzen
M
B 136


Boudewijn de Vliegher
HSV Zuiddorpe
M
B 138
SECTOR C




KLAS.
GEWICHT
NAAM
VERENIGING
M/V
SECT./PL.NR.








Ko Allaart
ONI Terneuzen
M
C 1


Gilbert Scheir
ONI Terneuzen
M
C 2


Jozef van Cleemput
Koewachtse Hengelver.
M (inv)
C 3


Juliën Troch
GOA Axel
M
C 4


Patrick Braem
ONI Terneuzen
M (inv)
C 5


Bert Loois
Koewachtse Hengelver.
M
C 6


Dirk Fransen
HSV Zuiddorpe
M
C 7


Maarten van der Eijk
ONI Terneuzen
M (inv)
C 8


Dirk Buysse
HSV Aardenburg
M
C 9


Gert-Jan Kamphuis
ONI Terneuzen
M
C 10


Roland de Waele
Koewachtse Hengelver.
M (inv)
C 11


Reggy Baert
Koewachtse Hengelver.
M
C 12


Marcel van Duyse
Clingse hengelaars
M
C 13


Adwil de Wolf
GOA Axel
M
C 14


Ron Speel
HSV Platzak
M
C 15


Daniël de Vleesschauwer
ONI Terneuzen
M (inv)
C 16


Honny de Kerf
HSV Platzak
M
C 17


Ad Buit
ONI Terneuzen
M
C 18


Peggy de Plus
ONI Terneuzen
V
C 19


Peter van Gremberghe
Koewachtse Hengelver.
M
C 20


Niels Paridaen
HSV Aardenburg
M
C 21


Franky Bries
Clingse hengelaars
M
C 22


Johan Raeman
HSV Aardenburg
M
C 23


hsva-jeugdkampioenschap2